Pécsi Rita

Pécsi Rita a Szent Mór Iskolaközpont igazgatója az iskola értékrendjéről

A felvétel nem ma készült, de milyen öröm nézni és hallani 🙂

Dr. Sándor László egyetemi docens, Uzsalyné Pécsi Ritát, a Szent Mór Iskolaközpont igazgatóját kérdezi: Mi teszi vonzóvá és milyen értékrend, azt, hogy a szülők az általa vezetett iskolát választják? Mely társadalmi réteg gyermekei látogatják ezt az iskolát? (0:10)
Uzsalyné Pécsi Rita válasza (0:28)
Uzsalyné Pécsi Rita, Farkasné Székely Kamillától, a Pécsi Székesegyház Nagycsaládos Egyesületének vezetőjétől kérdez: Pécsett mit tud tenni egy ilyen egyesület azért, hogy az egészséges nagy családok, valóban egészségesek és vonzók is legyenek? (02:05)
0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük