Gyereknevelésről a Hit Rádióban

A sikeres gyereknevelés kulcsa
Apr 21, 2022
Mi kell ahhoz, hogy egy szülő azt sikeresnek mondhassa magát a nevelésben? Hogyan lehet az hogy egy értelmileg nagyon is jó képességű gyerek szociálisan kezelhetetlen? Az oktatás és gyakran mi szülők is az értelmi fejlődésből mérjük le, hogy hol tart a gyermekünk, pedig az érzelmi és szociális készségek fontosabbak lennének. Az érzelmi intelligencia fontosságáról, a tudatos gyereknevelésről kérdeztük dr. Pécsi Rita neveléskutatót.

„A gyerekek a szüleik hátát nézve nevelkednek”
Jul 27, 2022
Hogyan neveljük különböző életkorú gyermekeinket? Mikor kell abbahagyni a nevelést? Pécsi Rita szerint a szülő mindig ura kell legyen a helyzetnek. Hogyan kezeljük különböző személyiségű gyerekeinket?

 

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük