Tanyaovi Mányon – Nagyon organikus oázisunk!

🐰Nyuszit, 🐑 bárányt etetnek, cukkinit és céklát szednek a kertben, a termést pedig el is fogyasztják. Így telnek a mányi Szent Ferenc Tanyaóvodába járó gyerekek napjai. A természetközeliség és 🌿 az élő környezet köré szervezett napi tevékenységek kitűnő hatással vannak az idegrendszeri fejlődésre, és hozzájárulnak az érzelmi kiegyensúlyozottság kialakulásához is – vallja Kékesi Ágota, aki férjével Skóciából tért haza, hogy itthon létrehozza különleges tanyaoviját.  A szülők azért keresik az intézményt, mert szeretnék, hogy gyerekeik ne betondzsungelben vagy a képernyő előtt ülve, gumicukrot majszolva nőjenek fel.

https://www.facebook.com/dw.magyar/videos/578699754448793

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük