Szabadságharc – Tudás a digitális heroin csapdája ellen! – Pécsi Rita – Tisztítótűz

Tudás a digitális heroin csapdája ellen!

A Férfiak Klubjaban Pécsi Rita Bedő Imre vel beszélget.

A feldolgozott információ olyan, mint a mirelit étel. Látszólag gyorsan és kényelmesen fogyaszthatóvá válik, de csak kevesen gondolnak bele, hogy milyen áron. A digitális tartalom túlzott és kontrollálatlan fogyasztása akár függőséget is okozhat, gyermekkorban pedig visszafordíthatatlan folyamatok eredője is lehet, nem csak az idegrendszert, de a társas kapcsolatokat is rombolva. A TISZTÍTÓTŰZ legfrissebb epizódjában Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató osztja meg tapasztalatait.

 

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük