Beszélgetések az Ez itt a kérdés c. műsorban az M5-n 2022-ben

Fiatal generációk jövőképe
április 21.
Konzervatív értékrend és hagyományos családmodell jelenléte a globalista világban. Milyen nehézségekkel kell napjainkban megküzdenie egy fiatalnak? És vajon melyek azok a társadalmi tendenciák, amelyek továbbra is előrevetíthetik a pozitív demográfiai változásokat?

Identitásépítés hagyományőrző sporttal?
május 9.
A hagyományőrző sportok iránt megnövekedett érdeklődés szükségessé tette egy nemzeti összefogáson alapuló sportszervezeti struktúra kiépítését. Milyen identitásképző szerepe van ezeknek a közösségeknek? És hogyan integrálhatók ezekbe a gyerekek? Erről beszélgetett Horváth Szilárd a vendégeivel: Pécsi Rita – neveléskutató Zsolnai Gábor – elnök, Bajvívó Magyarok Hagyományőrző és Sport Egyesület Székely Tibor – elnök, Magyar Huszár és Katonai Hagyományőrző Szövetség

Férfiak a szerepe a válságban
október 14.
Háború a szomszédunkban, majd energiaválság és mindez a Covid járvány után azonnal. Az évek óta tartó krízisek a mindennapjainkat töltik ki. De vajon hogyan reagáljon jól egy férfi a változó világ kihívásaira? Ez itt a kérdés! Gulyás István vendégei: Kassai Lajos, lovasíjász Bedő Imre, alapító, Férfiak Klubja Pécsi Rita, neveléskutató Lackfi János, író, költő

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük