A szenvedés keresztje, megélése és kihívásai – Pécsi Rita Ébényi Annával beszélget

A Kossuth Rádió Az este c. műsorában (2023-04-07-én)
A szenvedés keresztje, megélése és kihívásai – Nagypéntek üzente.
Az este – a házigazda Pécsi Rita neveléskutató, főiskolai tanár, vendége Ébényi Anna tanár, tolmács, fordító, akinek fiatalasszony korában az egyik oldala lebénult egy agydaganat következtében. Az évek során a nagyon sok munkának és áldozatnak köszönhetően javult ugyan az állapota, de sok terhe maradt meg ennek a betegségnek. Az arca bénulását nem sikerült meggyógyítani, és korlátozott a járása és a hallása az egyik oldalon. Nőként, feleségként, édesanyaként nem lehet könnyű együttélni ezzel a szembetűnő nehézséggel,
Anna életével hirdeti: ne süppedj bele a meghatározottságaid korlátjába még akkor se, amikor nem látszik a feltámadás!
0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük