Rita az M1 Agapé c. műsoraiban 2022-ben

A nő, ha anya lesz (18. adás)
May 26, 2022
Miként alakítja egy nő életét az, ha édesanya lesz? Miként változtatja meg identitását? Hogyan alakítja egy gyermek érkezése a család mindennapjait? Milyen nevelési kihívásokkal kell ma szembenéznie egy szülőnek, és mik ezekre a jó válaszok? Vágvölgyi Gergely vendégei: ◾ Uzsalyné Pécsi Rita neveléskutató ◾ Győri Virág újságíró ◾ Hellinger-Sólymos Krisztina pszichológus ◾ Bárdos Júlia művészettörténész, bútorfestő

Hogyan neveljünk boldog gyermeket? (25. adás)
Sep 7, 2022
Miként nevelhetünk boldog és sikeres gyermeket? Hogyan segíthetjük őket abban, hogy felfedezzék azt, amiben ők tehetségesek – és ezáltal rátaláljanak saját útjukra? Miként védjük meg őket a külvilág fenyegetéseitől? (és) Segíthet ebben nekünk a hit?

Az időskor kincsei (35. adás)
Nov 17, 2022
Milyen kincseket őriz az időskor? Milyen útravalót kapunk nagyszüleinktől, melyek azok az értékek, élettapasztalatok, amik fontosak lehetnek a következő generáció számára? Mennyire becsüli meg a társadalom az idősek tudását, és ők mit tanulhatnak a mai fiataloktól?

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük