Papp Zsolt – organikus egyesület alapító tagunk Szegeden

Márciusban folytatódott a CsaládEgyetem előadás-sorozata: 2024. március 12-én „Értékfókusz és személyiségfejlesztés a szabadidőben – elméleti és gyakorlati praktikák” címmel Papp Zsolt, az Organikus Pedagógia Egyesület egyik alapítója tartott előadást a Katolikus Ház dísztermében.

A szabadidőszervezés fontosságáról való beszélgetésünket korunk nagyon sok helyzete, szokása indokolja.

  • Mire jó, milyen fejlesztési-fejlődési lehetőségeket rejt a szabadidő?
  • Mitől működhet jól, mi adhat tartós örömet a szabadidőben?

Ezen az estén a sokféle lehetséges válasz néhány gondolatát gyűjtjük egy csokorba.

Az előadóról: Négy felnőtt gyermek édesapja, felesége gyógypedagógus-logopédus. Olykor tréner, máskor főiskolai óraadó tanár, korábban tanító, jelenleg a kecskeméti Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola vezetője – 16 éve. A dunaföldvári 105-ös IV. Béla, és a kecskeméti 878-as Hatvani Pál cserkészcsapatok alapítója és parancsnoka. Kedvenc helye: Kárpátalja. Egyik kedvenc városa: Szeged…

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük