Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetésben részesült Hortobágyiné dr. Nagy Ágnes

Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetésben részesült Hortobágyiné dr Nagy Ágnes organikus barátunk. Szívből gratulálunk neki és nagyon büszkék vagyunk rá.

A fiatalok társas életre való felkészítését, egészséges és boldog családi életre nevelését szolgáló, keresztény értékrenden alapuló program kidolgozójaként folytatott értékteremtő, szemléletformáló és közösségépítő tevékenysége elismeréseként, nemzeti ünnepünk, augusztus 20-a alkalmából a Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetésben részesült Hortobágyiné dr. Nagy Ágnes orvos, a „Boldogabb családokért” Családi Életre Nevelés program alapítója, a Kecskemét-Széchenyivárosi Közösségépítő Egyesület szakmai vezetője.

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük