LOVE STORY és utána…: Beszélgetés Uzsaly Zoltánnal és Pécsi Ritával

LOVE STORY: Beszélgetés Uzsaly Zoltánnal és Uzsalyné Dr. Pécsi Ritával a Pax TV-ben
Vajon mi a titka annak, hogy egy házasságban akár évtizedeken át is meg lehet tartani a szerelmet? Hogyan lehet erősíteni a házastársi elköteleződést? Hogyan lehet elkerülni egy kapcsolat kiürese-dését, vagy éppen a válást ebben a kihívásoktól túlfeszített világban? Ebben a műsorban Rita és Zoltán mesélnek többek között arról is, miért is nem lett Zoli pap, miért jó, ha a férfi helyzetbe hozza és királynővé teszi a feleségét.

 

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük