Kopp-Skrabski-díj egyik jelöltje dr Tokai Piroska.

Idén is nagyon erős a Kopp-Skrabski-díj mezőnye, olyan jelöltekkel, mint az egyik „organikus oázisunk” szíve, lelke, vezetője, dr Tokai Piroska.

Szavazzatok! https://www.haromkiralyfi.hu/kopp-skrabski-dij-szavazas

21 évvel ezelőtt 21 család részvételével létrehozta a Pitypang Egyesületet Lőrinciben. Gyermekorvosként az a hitvallása, hogy nem csak a testet kell gyógyítania, hanem megfelelő szellemi, fizikai, társas környezettel olyan egészséget támogató közösséget létrehozni, melyben kis páciensei, s azok családjai is egészségben élhetnek. Ma már több mint hatvan család része az egyesületnek. A közösség alapja az elfogadás, a szeretet és a megbecsülés. Ezzel olyan ellentétek is oldódtak a több részre tagolt településen, melyek sok évtizedig jelen voltak. A fáradhatatlan, ötletekkel teli vezető, Dr. Tokai Piroska ennek a virágzó közösségnek a motorja.

Közönségszavazás:

https://www.haromkiralyfi.hu/kopp-skrabski-dij-szavazas

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük