III. Organikus Pedagógia Szakmai Találkozó: ,,A szív bőségéből szól a száj” (HírFM PÉCS)

Az Organikus Pedagógiai Egyesület április 20-án rendezte meg a Nagy Lajos Gimnáziumban a III. Organikus Pedagógia Szakmai Találkozóját. A neveléssel, önneveléssel foglalkozó egyesület elnöke, a rendezvény főszervezője Uzsalyné Dr. Pécsi Rita kiemelte, hogy az egyesület az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Alternatív Pedagógiák Módszertani Központtal való együttműködésével országos hálózattá szeretne válni. E konferencia hívógondolata az intézmény és a személyesség volt. Az adásban rendezvény előadóival Bíró Bernadett beszélgetett, szóba kerültek többek között az emberi kapcsolatok, kapcsolódások, spiritualitás, mesterséges intelligencia.

ITT tarthatnak az adással együtt!

 

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük