„Azzal nevelünk, akik vagyunk” – A BAMA.HU PODCAST adásában Bíró Bernadett beszélgetett Pécsi Ritával

Az adás vendége volt prof. dr. Uzsalyné Pécsi Rita neveléskutató, akit már a kezdetek óta érdekel a művészet, a zene, az emberi kapcsolatok, a nyelvek, így lett elmondása szerint örömész. Férjével ketten rengeteget utaznak, országszerte tart előadásokat a nagy közönség számára az organikus pedagógiát hirdetve. A műsorban a személyiségfejlődésről, érzelmi intelligenciáról, kötődési problémákról beszélgettek.
Az adás ITT hallgatható meg.

Rita és Zoltán a III. konferencián Pécsett

 

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük